Bela Warlok Neverwinter’a geliyor: Tyranny of Dragons

Bela Warlok Neverwinter’a geliyor: Tyranny of Dragons

14 Ağustos 2014’de yayınlanacak olan yeni Modül ile oyuna yeni bir Sınıf ekleniyor

01.07.2014 — Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Stüdyoları bugün yeni sınıf Bela Warlok’un sıradaki Modül Neverwinter: Tyranny of Dragons ile geleceğini duyurdu. 14 Ağustos 2014’de yayınlanacak yeni Modul ile birlikte Bela Warlok sınıfı, Neverwinter’a gelecek olan diğer birçok yenilik ile birlikte, oyuncuların huzuruna sunulacak. Bu modül 1 Temmuz 2014 tarihinden 31 Aralık 2014 tarihine kadar sürecek pazarlama etkinliği “Season of Dragons” ilk önemli duyurusudur.

Bela Warlok, kara büyü hünerleri ve gölge yardımını kullanarak önüne çıkanları yok eder. Bela Warlok eğitimle geliştirilen veya doğuştan gelen yeteneklerden ziyade, tek kişi veya bir guruba karşı arkana güçleri ile kuvvetli lanet hünerlerini kullanmayı tercih eder.

“Season of Dragons” önemli duyurular ile Neverwinter için başlatılan altı ay süreli pazarlama kampanyasıdır. Temmuz ayında yeni duyurular ve topluluk içi etkinliklerle başlayıp, 14 Ağustos tarihinde yayınlanacak olan Tyranny of Dragons ile birlikte oyun içerisinde devam edecektir. Oyuncular Ağustos ayı itibari ile Neverwinter’da hem Dungeons & Dragons fanları hem de bu dünya ile yeni tanışmış olanlar için birçok sürpriz içerecek olan değişiklikler ile ilgili daha fazla önemli duyuru bekleyebilirler. Ayrıca tüm seviyelerden oyuncular için daha fazla ejderha odaklı duyurular ve sürprizlerimiz olacak.

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Tyranny of Dragons, Wizards of the Coast’tan Dungeons&Dragons Unutulmuş Diyarlar evreni üzerine kurulmuş geniş çerçevede ün salmış, oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’a gelmekte olan dördüncü modülüdür.

Neverwinter, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: www.neverwinteroyna.com

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe B.V.