Bela Warlok Neverwinter’a geliyor: Tyranny of Dragons

Bela Warlok Neverwinter’a geliyor: Tyranny of Dragons

14 Ağustos 2014’de yayınlanacak olan yeni Modül ile oyuna yeni bir Sınıf ekleniyor

Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Stüdyoları bugün yeni sınıf Bela Warlok’un sıradaki Modül Neverwinter: Tyranny of Dragons ile geleceğini duyurdu. 14 Ağustos 2014’de yayınlanacak yeni Modul ile birlikte Bela Warlok sınıfı, Neverwinter’a gelecek olan diğer birçok yenilik ile birlikte, oyuncuların huzuruna sunulacak. Bu modül 1 Temmuz 2014 tarihinden 31 Aralık 2014 tarihine kadar sürecek pazarlama etkinliği “Season of Dragons” ilk önemli duyurusudur.

Bela Warlok, kara büyü hünerleri ve gölge yardımını kullanarak önüne çıkanları yok eder. Bela Warlok eğitimle geliştirilen veya doğuştan gelen yeteneklerden ziyade, tek kişi veya bir guruba karşı arkana güçleri ile kuvvetli lanet hünerlerini kullanmayı tercih eder.

“Season of Dragons” önemli duyurular ile Neverwinter için başlatılan altı ay süreli pazarlama kampanyasıdır. Temmuz ayında yeni duyurular ve topluluk içi etkinliklerle başlayıp, 14 Ağustos tarihinde yayınlanacak olan Tyranny of Dragons ile birlikte oyun içerisinde devam edecektir. Oyuncular Ağustos ayı itibari ile Neverwinter’da hem Dungeons & Dragons fanları hem de bu dünya ile yeni tanışmış olanlar için birçok sürpriz içerecek olan değişiklikler ile ilgili daha fazla önemli duyuru bekleyebilirler. Ayrıca tüm seviyelerden oyuncular için daha fazla ejderha odaklı duyurular ve sürprizlerimiz olacak.

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Tyranny of Dragons, Wizards of the Coast’tan Dungeons&Dragons Unutulmuş Diyarlar evreni üzerine kurulmuş geniş çerçevede ün salmış, oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’a gelmekte olan dördüncü modülüdür.

Neverwinter, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: www.neverwinteroyna.com

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.