AKTUALIZACJA NEVERWINTER: STORM KING’S THUNDER – SEA OF MOVING ICE JUŻ DOSTĘPNA NA KONSOLACH PLAYSTATION®4 I XBOX ONE

AKTUALIZACJA NEVERWINTER: STORM KING’S THUNDER – SEA OF MOVING ICE JUŻ DOSTĘPNA NA KONSOLACH PLAYSTATION®4 I XBOX ONE

Staw czoła mroźnym olbrzymom w epickim natarciu na Svardborg

Amsterdam – 18 stycznia, 2017 – Dziś, Perfect World Entertainment Inc., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter: Storm King’s Thunder – Sea of Moving Ice jest już dostępne na PlayStation®4 i Xbox One. Aktualizacja do Neverwinter: Storm King’s Thunder wprowadza kilka nowych funkcji, w tym ekspansywną strefę przygodową, morskie podróże, zaawansowaną mini-grę rybacką, nowe artefaktyczne uzbrojenie, poszukiwanie skarbów i epickie starcie z mroźnymi olbrzymami w ich twierdzy Svardborg.

Kontynuując historię ze Storm King’s Thunder, zagrożenie ze strony Ring of Winter nie ustaje, pozostawiając Neverwinter i jego okoliczne tereny w niebezpieczeństwie. Poszukiwacze przygód muszą zebrać siły i stawić czoła Jarlowi Storvald, który będzie na nich czyhać w swojej mroźnej twierdzy. Podczas żeglugi na khyeku, nowym okręcie morskim, gracze będą mogli spróbować swoich sił w nowym systemie rybactwa lodowego, zapolować na butelki z mapami skarbów i odkrywać zagubione relikwie w poszukiwaniu potężnego, artefaktycznego uzbrojenia.

Ta aktualizacja do Neverwinter’s Storm King’s Thunder wiele nowych możliwości, w tym:

  • Potyczkę „Assault on Svardborg” – Epickie starcie z Jarlem Storvald w sercu jego warowni dla 10 graczy na 70 poziomie, dostępne zarówno na normalnym jak i mistrzowskim poziomie trudności.
  • Nową strefę przygodową – Poszukiwacze przygód, podczas zbierania sojuszników do walki z Jarlem Storvald, będą mieli okazję przebić się przez ponad pół tuzina ogromnych gór lodowych i kilka mniejszych lodowców, by nie dopuścić do wiecznych mrozów.
  • Nowe metody podróży – Khyek to zupełnie nowa łódź, z której gracze będą mogli korzystać do podróżowania po zamarzniętym morzu „Sea of Moving Ice”.
  • Mini-grę rybacką – Każdy żądny przygód rybak będzie mógł wskoczyć do khyeka i wyruszyć w poszukiwanie ponad setki różnych gatunków ryb, zdobywając tym samym reputację zapewniającą dostęp do ulepszania nowych, potężnych broni.
  • Poszukiwanie skarbów – Podczas poszukiwania ryb każdego dnia, podróżnicy będą mogli znaleźć butelki z mapami, które prowadzić będą do skarbów rozsianych po całym morzu „Sea of Moving Ice”.

Artefaktyczne uzbrojenie – Odzyskiwanie zapomnianych relikwii olbrzymów podczas wykonywania nowych aktywności nie przejdzie bez echa, gdyż zapewniać one będą graczom możliwość zdobycia broni potężniejszych niż kiedykolwiek.

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając ich żywą historię i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC, cyfrowo na Xbox One, za darmo dla wszystkich użytkowników Gold oraz na PlayStation®4 (PlayStation®Plus nie jest wymagane).

*Na konsoli Xbox wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold sprzedawane osobno.

Po więcej informacji o Neverwinter, odwiedź http://www.playneverwinter.com

Skontaktuj się z nami
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.